image
image
image

Карпати у всій красі чекають на вас!

Сплавляємо так,
що подих захоплює!

Екстримно й нестримно:
і хай емоції зашкалюють!

При кількості 6+ людей - ми зробимо індивідуальну програму туру для вашої події - парубоцьке чи дівчаче святкування, корпоративний відпочинок, святкування д/н, тощо.

service
Рафтинг + 2061 метр
48 годин • 10500 м
Сплав і Говерла за два дні? Без питань! Познайомимо вас із нестримними хвилями Чорного Черемошу, а потім піднімемося на Говерлу — краєвиди зверху не залишать вас байдужими!
ОЗНАЙОМИТИСЬ
service
3D-екстрим
48 годин • 9500 м
Тур «3D-екстрим» — це два дні в Карпатах, присвячені рафтингу, зіплайну, квадроциклам, сауні, варінню в чані, велопрогулянкам. Ми подбаємо про ваші незабутні враження!
ОЗНАЙОМИТИСЬ
service
20 км на р. Прут
48 годин • 20000 м
Пригоди не лякають вас, а навіть манять? Тоді «20 кілометрів екстриму на р. Прут» — ваш ідеальний тур! Сплавимо, нагодуємо, помандруємо та ще й фото дамо на згадку!
ОЗНАЙОМИТИСЬ
service
Карти, гори, 2 весла
72 години • 16500 м
Хвилі Прута, Черемоша, гірські вершини, хребет Кукул, полонина Борсучина, частування гуцульськими стравами та карпатським пивом, баня та розкіш природи. І не лукавте, що не мріяли про такий відпочинок!
ОЗНАЙОМИТИСЬ
service
Kvadro-RAFT день
1 день
Кращий карпатський котейль одного дня активного відпочинку. З поєднанням найпопулярніших активностей Карпат — рафтингу та квадропрогулянки* у форматі все включено.
ОЗНАЙОМИТИСЬ
service
2 RAFT дні
2 дні
Запрошуємо усіх любителів екстриму та рафтингу відчути незабутні емоції від унікального бурхливого рафтингу на р. Чорний Черемош та р. Прут. У рамках 2-денного туру ви зможете відчуті стихію двох найцікавіших річок України.
ОЗНАЙОМИТИСЬ
prefooter
Форма зв’язку

НАДІСЛАТИНадсилаєтьсяНАДІСЛАНО

Сайт захищенний reCAPTCHA і Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.