image

Скита Рафтинг - це ваші нестримні емоції

Наші тури

Про нас

Скита Рафтинг — це ваші нестримні емоції, захопливий досвід і спогади на все життя!

Вже понад 10 років ми організовуємо активний відпочинок у Карпатах. Пропонуємо рафтинг на Чорному Черемоші та Пруті для всіх охочих. Щорічно покращуємо сервіс, оновлюємо обладнання і піклуємося про високий рівень умов для наших гостей.

Чому варто обрати відпочинок зі «Скитою»? 

Ми працюємо за форматом «все включено», адже найкращий відпочинок той, де ні про що не потрібно турбуватися! Саме тому надаємо комплекс послуг: від трансферу, фотографування, харчування, якісного рафтового одягу та взуття і до чітко продуманої організації дозвілля.

Сплави здійснюємо на рафтах, надувних каяках та white-water каяках і у супроводі сертифікованих рафт-гідів IRF. Забезпечуємо сучасним американським і англійським обладнанням, одягом і взуттям. А також робимо безкоштовну фотозйомку рафтингу та пропонуємо частування після сплаву.

Ви — активно відпочиваєте, ми — дбаємо про те, щоби подорож Карпатами запам’яталася вам насамперед своїми приголомшливими краєвидами, співучими річками та водоспадами, розкішними лісами й величними горами, які ви підкорили. І ми впевнені: той, хто побував у Карпатах один раз, обов’язково повернеться ще.

Скита Рафтинг завжди до ваших послуг!

prefooter
Форма зв’язку

НАДІСЛАТИНадсилаєтьсяНАДІСЛАНО

Сайт захищенний reCAPTCHA і Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.