Бистрець – Красник

6 км сплаву на Чорному Черемоші

6 кілометрів динамічного задоволення — ось що таке маршрут Бистрець – Красник! Базовий наш маршрут, який доступний протягом всього сезону рафтингу. Ним ми здійснюємо більшість сплавів в році. Найдрайвовіші пороги Чорного Черемошу чекають на екстремалів, а краєвиди гір — на фанатів природи. Містить всі базові пороги Чорного Черемоша ІІ-ІІІ категорії складності – Бистрецька шивера, Гучок, Гук, Красницька шивера. Тривалість сплаву по Черемоші залежить від рівня води у річці. При високій воді – час сплаву – 45 хв, при середній – 1 год 20 хв, при низькій до 2 годин. У середньому наші гості милуються видами Карпат і долають перешкоди протягом півтори години. У селі Красник ми фінішуємо на нашій базі  «Скити Рафтинг», що є зручно і можна після рафтингу прийняти душ та пообідати смачною карпатскою кухнею на вогні!

Дземброня – Красник

8 км сплаву на Чорному Черемоші

Даний маршрут доступний лише при завчасному резервування (до 1 тижня до дати поїздки) до завершення військового часу. Один із наймальовничіших маршрутів для рафтингу! 8 кілометрів на Чорному Черемоші пролетять як одна мить. Маршрут ідеально підійде для поціновувачів адреналіну, стрімких поворотів та бурхливих перекатів. Це ІІ-ІІІ категорія складності, як-не-як! Містить такі пороги: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила,Бистрецька шивера, Гучок, Гук, Красницька шивера.
Сплав від Дземброні до Красника триває орієнтовно годину-півтори. Чим більше води, тим швидше можна пройти даний маршрут.
У селі Красник ми фінішуємо на нашій базі  «Скити Рафтинг», що є зручно і можна після рафтингу прийняти душ та пообідати смачною карпатскою кухнею на вогні!

Ворохта – Микуличин

20 км сплаву на Пруті

20 кілометрів рафтингу по річці Прут. З квітня до кінця червня (поки рівень води дозволяє) ми даруємо цю нагоду вам! Унікальний маршрут проведе таємничими куточками поміж Карпат, познайомить з порогами нестримного Прута і звільнить голову від зайвих думок. Містить пороги ІІ-ІІІ категорії складності і є більш екстремальними (за наявності рівня води у річці) ніж Чорний Черемош. На всьому шляху ми пройдемо десятки різних порогів. А також, побачимо місцевих птахів, які живуть в долині річки Прут. Маршрут дуже збалансований і дає можливість відновлюватися після динамічних порогів – спокійною течією. Час проходження маршруту – близько 2,5 год.

Татарів – Микуличин

8 км сплаву на Пруті

8 кілометрів рафтингу по річці Прут. Маршрут популярний серед наших гостей і є другим по частоті використання нами у сезоні. З квітня до кінця червня включно (поки рівень води дозволяє) ми маємо нагоду насолодитися ексклюзивним маршрутом! Стартуємо із подолання цікавого порогу – Татарівський Гук, ІІІ категорія складності. Протягом всієї ділянки, сплав містить пороги ІІ-ІІІ категорії складності і є більш екстремальними (за наявності рівня води у річці) ніж Чорний Черемош. Унікальний маршрут проведе таємничими куточками поміж Карпат, де ви побачити мальовниче село Татарів та Микуличин із нових ракурсів. Час проходження – близько 1.5 год.

Ямна-Яремче або TURBO-екстрим

3,5 км сплаву на Пруті

У зв’язку із військовим станом – маршрут недоступний по технічній причині. Даний маршрут є найбільш екстремальним в Україні. Пролягає всього 3.5 км. Та це незабутні кілометри вкриті суцільними порогами ІІІ категорії складності, окутані мальовничим каньйоном річки Прут. Є пороги із перепадом висот – до 4 метрів. Проходження даного маршруту потребує наявності досвіду рафтингу чи каякінгу і високу воду є небезпечними. Допускаються лише досвідчені наші рафтери та каякери. Час проходження становить близько 3 годин. Оскільки, насичений рятувальними операціями під час проходження досвідченими і професійними рафт-гідами. Вважається вершиною вершин всіх маршрутів для рафтингу в Україні та в Карпатах зокрема. Також, тут відбуваються кубки України із веслувального спорту.

prefooter
Форма зв’язку

НАДІСЛАТИНадсилаєтьсяНАДІСЛАНО

Сайт захищенний reCAPTCHA і Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.